Prezes IGHP przewodniczącym Rady Polskiej Organizacji Turystycznej

13.05.2021
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Ireneusz Węgłowski, prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego 13 maja został powołany na stanowisko przewodniczącego Rady Polskiej Organizacji Turystycznej. Jego zastępcą została Katarzyna Gądek, zastępca dyrektora w Wydziale ds. Turystyki Urzędu Miasta Krakowa.

W kwietniu br. prezes IGHP został powołany przez wicepremiera Jarosława Gowina na reprezentanta branży hotelarskiej w Radzie POT. W czwartek 13 maja 18-osobowa Rada wybrała Ireneusza Węgłowskiego na przewodniczącego na 3-letnią kadencję.

- Powołanie na przewodniczącego Rady POT jest dla mnie dużym zaszczytem. Wierzę, że wiedza i doświadczenie 18-osobowej Rady będzie realnym wsparciem dla zarządu Polskiej Organizacji Turystycznej. To szczególnie istotne, bo znajdujemy się w bezprecedensowym momencie, w czasie pandemii i czeka nas wiele wyzwań związanych z odbudową branży turystycznej i odpowiedniego przygotowania sektora na czas postcovidowy. Ze swojej strony pragnę zapewnić, że nadrzędnym celem wszelkich działań Rady będzie dbanie o rozwój polskiej turystyki, której poświęciłem całe zawodowe życie – mówi Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij