Rozporządzenie Rady Ministrów z 29.01.2021 r.

30.01.2021
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności
Nowe rozporządzenie Rady Ministrów z 29 stycznia 2021 roku, przedłużające obostrzenia do 14 lutego 2021 roku, zostało opublikowane w Dzienniku Ustaw. Rozporządzenie jednocześnie nieznaczenie poszerza katalog grup zawodowych, które mogą korzystać z usług hotelarskich.
W art 10. rozporządzenia zostały dopisane następujące wyjątki:
 
- dla członków komisji i zespołów właściwych w sprawach egzaminów adwokackiego, radcowskiego, notarialnego, komorniczego, egzaminów wstępnych na aplikację adwokacką, radcowską, notarialną i komorniczą oraz egzaminu dla osób ubiegających się o licencję doradcy restrukturyzacyjnego, a także dla osób uczestniczących w przygotowaniu i organizacji tych egzaminów;
 
- dla członków komisji egzaminacyjnych przeprowadzających egzaminy związane z uprawnieniami wynikającymi z przepisów o transporcie drogowym, kierujących pojazdami, przewozie towarów niebezpiecznych, dozorze technicznym, w związku z wykonywaniem zadań służbowych;
 
- dla członków Państwowej Komisji Badania Wypadków Morskich, Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych oraz Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych w trakcie prowadzenia badań wypadków lub incydentów.
 
Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij