Działania IGHP związane z pandemią koronawirusa - stan na 19.03

19.03.2020
 1. Strona główna
 2. Aktualności
 3. Szczegóły aktualności

Przedstawiamy najważniejsze informacje związane z wpływem koronawirusa na branżę hotelarską i podsumowujemy działania IGHP z 19 marca.

 1. W czwartek miały miejsce 3 wideokonferencje sekretarza generalnego Izby, który jest jednocześnie członkiem zespołu kryzysowego przy MR. Poranny wideoczat z członkami Izby zgromadził ok. 120 osób.
   
 2. Przeprowadziliśmy dwie regionalne wideokonferencje z hotelarzami, również niebędącymi członkami IGHP. Pierwszą z nich zorganizowaliśmy dla Białegostoku i Podlasia, drugą dla Warszawy i Mazowsza.
   
 3. Telekonferencja zespołu kryzysowego przy Ministerstwie Rozwoju z Andrzejem Gut-Mostowym, sekretarzem stanu w MR, odpowiedzialnym za turystykę. IGHP w zespole reprezentuje Marcin Mączyński, sekretarz generalny Izby.
   
 4. Horeca Radio – audycja z udziałem członków sztabu kryzysowego przy Ministerstwie Rozwoju – hotelarzy reprezentował Marcin Mączyński. Gośćmi audycji byli również Bartosz Bieszyński, szef sztabu przy MR i Paweł Tyszkiewicz, szef Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.
Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij