Działania IGHP związane z pandemią koronawirusa - stan na 18.03

18.03.2020
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Przedstawiamy najważniejsze informacje związane z wpływem koronawirusa na branżę hotelarską i podsumowujemy działania IGHP z 17 i 18 marca.

17.03 środa

W środę odbyły się 3 wideokonferencje prowadzone przez sekretarza generalnego Izby. Spotkanie online z członkami Izby, w którym wzięło udział ponad 120 osób oraz dwa wideoczaty z hotelarzami z Zakopanego i Podhala oraz z Katowic i woj. śląskiego.

18.03 czwartek

1. W czwartek miały miejsce 3 wideokonferencje sekretarza generalnego Izby. Jedna z członkami Izby (udział ok. 120 osób) oraz z hotelarzami, tym razem z Dolnego Śląska. Łącznie wzięło udział ponad 200 osób.

2. Przedstawienie opinii publicznej dramatycznej sytuacji hotelarzy w wywiadzie na żywo, który stacji TVN24 udzielił Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP. Nasza branża jako pierwsza, bezpośrednio po zakończeniu transmisji konferencji prezydenta i premiera, miała możliwość przedstawienia komentarza do aktualnej sytuacji.

3. Telekonferencja zespołu kryzysowego przy Ministerstwie Rozwoju z Andrzejem Gut-Mostowym, sekretarzem stanu w MR, odpowiedzialnym za turystykę. IGHP reprezentuje Marcin Mączyński, sekretarz generalny Izby. Rozmowa dotyczyła propozycji rządu, którą poznaliśmy we wstępnej wersji.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij