Działania IGHP związane z pandemią koronawirusa – stan na 12.03

12.03.2020
 1. Strona główna
 2. Aktualności
 3. Szczegóły aktualności

Wpływ koronawirusa na funkcjonowanie branży hotelarskiej sprawił, że obecnie w IGHP zajmujemy się głównie tym tematem. Przedstawiamy najważniejsze, aktualne fakty związane z działaniami Izby.

 1. 11.03 wysłaliśmy pismo do wszystkich wojewodów z pytaniami dotyczącymi procedur w hotelach w przypadku kwarantanny związanej z podejrzeniem wystąpienia koronawirusa w obiekcie. Z treścią pisma możecie zapoznać się poniżej:
  Pismo IGHP do wojewodów
   
 2. Również 11.03 od godz. 18 do godzin porannych trwało spotkanie roboczej grupy kryzysowej powołanej przy Ministerstwie Rozwoju, której członkiem jest Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP
   
 3. 12.03 odbyło się spotkanie zespołu roboczego z 11 przedstawicielami banków (w tym BGK oraz Ministerstwa Finansów i Związku Banków Polskich), gdzie została omówiona sytuacja, w jakiej znalazła się dzisiaj branża hotelarska.
   
 4. Analizujemy formę spotkań regionalnych hotelarzy. Pierwsze - z woj. świętokrzyskiego i małopolskiego - już w poniedziałek 16.03. Będziemy rozmawiać o tym, co hotele mogą zrobić i jak postępować, aby minimalizować straty.

Bieżące informacje znajdują się również na naszej stronie na Facebooku oraz na LinkedIN.

 

Zdjęcie: Pixabay.com

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij