Anna Gasińska nowym dyrektorem hotelu Wawel Queen oraz dyrektorem FForce Group

11.03.2020
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Dyrektor regionalna IGHP w Małopolsce Anna Gasińska dołączyła do projektu Fforce Group, w którym objęła funkcję dyrektora zarządzającego. Jednocześnie od marca 2020 roku pełni funkcję dyrektora generalnego Hotelu Wawel Queen****.

Anna Gasińska po zakończeniu współpracy z Osti-hotele, gdzie od 2012 roku pełniła funkcję dyrektora generalnego Hotelu Kossak oraz Hotelu Senacki, rozpoczęła w marcu 2020 roku współpracę z firmą FForce, która zarządza Hotelem Wawel Queen****.

W 2016 roku otrzymała nagrodę Hotelarz Roku w kategorii „Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego” w ramach 4. edycji konferencji Hotel Trends Poland & CEE. Od 2019 roku pełni funkcję dyrektora regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego oraz jest członkiem Rady Programowej Konferencji Hotel Meeting. Prywatnie angażuje się w liczne akcje charytatywne oraz zainicjowała przedsięwzięcie „Krakowscy Hotelarze Dzieciom”.

Grupa FForce (Friends Force) zrzesza profesjonalistów branży HoReCa i zajmuje się doradztwem, audytem oraz kompleksowo zarządza hotelami i gastronomią. W ramach swojej działalności tworzy zespoły i szkoli pracowników, doradza operacyjniei inwestycyjnie, optymalizuje koszty oraz maksymalizuje zyski. Fforce posiada również własny dział sprzedaży zewnętrznej, który oferuje klientom produkt hotelowy, konferencyjny kilku obiektów i dostawców cateringowych w jednej ofercie sprzedawcy ACTIVE SALES. Więcej info na: www.fforce.pl

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij