Hotel Warszawa SPA & Resort otrzymał 4. gwiazdkę

23.10.2019
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Hotel Warszawa SPA & Resort otrzymał pozytywną decyzję o zmianie kategoryzacji i stał się pierwszym

hotelem czterogwiazdkowym w Augustowie.

Hotel Warszawa podniósł standard obiektu z myślą o Gościach. Odnowiona przestrzeń zyskała nowoczesny wystrój nawiązujący do otaczającej natury. Pokoje zyskały klimatyzację dzięki czemu komfort pobytu szczególnie latem jest jeszcze większy. Modernizacji poddane zostały m.in. sale konferencyjne, bar, przestrzeń ogólnodostępna, zamontowana została dodatkowa winda oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Hotel rozpoczął również budowę basenu i rewitalizację strefy SPA. Zakończenie prac zostało zaplanowane na lato 2020. Trwa również modernizacja tarasu, który docelowo zostanie zabudowany i będzie doskonałym miejscem na organizację eventów z wyjątkowym widokiem na jezioro.

 

Hotel Warszawa SPA & Resort znajduje się w Augustowie, nad brzegiem jeziora Necko, na skraju Puszczy Augustowskiej. Swą zaskakującą nazwę zawdzięcza legendarnej polskiej marce samochodu Warszawa, produkowanej przez FSO, pierwszego właściciela obiektu. Tradycyjna podlaska gościnność z wyśmienitymi smakami restauracji, profesjonalna i przyjazna obsługa, a także wyjątkowa atmosfera sprawia, że motto hotelu „Przyjedź jako gość – wyjedź jako przyjaciel” w pełni oddaje jego specyfikę.

 

Hotel Warszawa jest członkiem IGHP.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij