IGHP rusza z jesienną edycją szkoleń dla hotelarzy

22.08.2019
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Trzy nowości w szkoleniach dla hotelarzy, jakie na jesień przygotowała IGHP, to housekeeping, relacje w zespole, a także praktyczne warsztaty z budżetowania. Izba będzie jednocześnie kontynuować szkolenia z bezpieczeństwa w hotelu, finansów w gastronomii oraz ze sprzedaży i marketingu, a także revenue management. Ceny szkoleń zaczynają się od 399 zł netto!

Do grona trenerów IGHP dołączają dwie nowe osoby. Maria Middeldorp, która od 13 lat jest związana z branżą hotelarską. Ma ogromne doświadczenie w dziale służby pięter, w którym przez wiele lat zajmowała kierownicze stanowisko. Pracowała w największych sieciach hotelowych w Wielkiej Brytanii: w Marriott International i InterContinental Hotels Group. Do Polski wróciła w 2014 roku, by uczestniczyć w rozwoju sieci Hilton Worldwide w rodzimym kraju. Maria Middeldorp jako ekspert poprowadzi nowe szkolenie w ofercie IGHP pt. „Profesjonalny housekeeping kluczem do sukcesu hotelu”. Jego uczestnicy dowiedzą się wszystkiego o profesjonalnej organizacji pracy zespołu dbającego o czystość w hotelu, a także o skutecznej motywacji pracowników.

Drugim nowym prowadzącym jest Urszula Kołtko, socjolog, menadżer i konsultant z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem, w tym w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych oraz programów rozwoju kompetencji pracowniczych. Większość hotelarzy odczuwa dzisiaj liczne problemy z pracownikami, dlatego IGHP chce pokazać sprawdzone rozwiązania HR zaprojektowane specjalnie dla branży hotelarskiej. Nowy cykl z obszaru relacji nosi tytuł „Skuteczne zarządzanie zespołem w hotelu. Wyzwania i najlepsze praktyki w branży”.

Kolejną nowością wśród tematów szkoleń są warsztaty komputerowe „Roczny budżet operacyjny bez tajemnic”. Praktyczne zajęcia poprowadzą partnerzy firmy Secco Cezary Sarnecki i Jarosław Podniesiński. Skuteczne zarządzanie hotelem wymaga precyzyjnego planu finansowego na kolejny rok. Zrównoważony rozwój obiektu zależy nie tylko od zasobów kadrowych, kapitału rzeczowego i finansowego, technologii i przedsiębiorczości, ale także od dobrze opracowanego budżetu. Warsztaty pokażą hotelarzom, jak przygotować budżet zapewniający sukces ekonomiczny hotelu. 

We wrześniu rusza kontynuacja niezwykle popularnego przed wakacjami szkolenia „Bezpieczny hotel”, którego autorem jest były dowódca GROM, płk rez. Piotr Gąstał. Wkrótce rozpoczną się zapisy na nowe terminy szkoleń z „Zarządzania wynikiem w gastronomii hotelowej”, którego autorem jest Grzegorz Kazubski.

Szkolenia IGHP cieszą się dużą popularnością wśród hotelarzy. Izba przeszkoliła już 1500 osób. Uczestnicy wysoko oceniają szkolenia na 5,8 w 6-stopniowej skali. – Otrzymaliśmy bardzo pozytywne opinie od hotelarzy, którzy chwalą zarówno wysoki poziom merytoryczny naszych szkoleń, profesjonalizm trenerów, komfortowe sale jak i świetną atmosferę, jaka panuje w trakcie naszych szkoleń – mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.

Ceny szkoleń IGHP rozpoczynają się od 399 zł netto. Wszystkie informacje znajdują na stronie www.szkoleniaighp.com. Każde ze szkoleń odbędzie się w 15 miastach w całej Polsce.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij