W Krakowie 1 września 2019 roku otwiera się nowy, butikowy Hotel Wawel Queen ****

20.08.2019
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Zlokalizowany kilka kroków od Wawelu, w otoczeniu zieleni Krakowskich Plant, mieści się w wyremontowanym, blisko stuletnim budynku w sąsiedztwie kamienicy, w której mieszkał Oscar Schindler. Łącząc w sobie rys historii i nowoczesności, sprawia, że jest to miejsce doskonałe zarówno na pobyt biznesowy, jak i rodzinny wypoczynek pod Wawelem. Hotel jest członkiem IGHP.

Hotel do dyspozycji gości oddaje 49 pokoi typu standard, premium, deluxe, a także apartament rodzinny i 3 kameralne sale konferencyjne. W lobby bar "Snack Cafe" serwowane będą wyśmienita, wielosmakowa kawa oraz słodkie i słone przekąski.  Szef Kuchni Piotr Pabisiak zaprasza na bogate śniadania w formie “live cooking” oraz do organizacji kameralnych imprez okolicznościowych i firmowych w nowym projekcie restauracji na wyłączność. W "Wawel Queen Restaurant" odbywać sie będą również jego autorskie kolacje degustacyjne “7Chwil”.

“Kameralna restauracja, indywidualne podejście, rodzinna atmosfera, zawsze pomocna i profesjonalna załoga z pewnością sprawią, że Goście poczują się u nas jak w domu”, mówi Dyrektor Hotelu, Magdalena Filip.

“Dla tego typu małych niesieciowych obiektów stworzyliśmy też grupę aktywnych sprzedawców ACTVE SALES, którzy docierają z ich ofertą do dużych firm” dowiadujemy się od Joanny Chwastek-Pluta reprezentującej firmę FForce, która zarządza hotelem Wawel Queen **** i przygotowuje do otwarcia kolejny hotel butikowy w pobliskiej lokalizacji. “Działamy w grupie doświadczonych specjalistów, która od ponad 20 lat pracuje w hotelarstwie na kluczowych stanowiskach.  Dynamiczny wzrost inwestycji hotelowych w Krakowie sprawia, że zainteresowanie kompleksowym zarządzaniem hotelami wzrasta, a to pozwala nam mieć nadzieję, że to dopiero początek rozwoju grupy “FRIENDS FORCE”, mówi.

Hotel Wawel Queen**** dzięki lokalizacji w sercu Krakowa, wyśmienitej Kuchni, profesjonalnej załodze i indywidualnemu podejściu do gościa będzie niewątpliwie doskonałym rozwiązaniem na pobyt dla najbardziej wymagających klientów i stanie się pożądanym miejscem dla kameralnych spotkań biznesowych.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij