EVENT MANAGER – nowe specjalistyczne studia w WSTiE

09.01.2019
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii należąca do IGHP uruchamia nowe kierunki studiów podyplomowych, realizowane pod patronatem Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce. Po raz pierwszy zarządzania eventami będzie można uczyć się na kursie stworzonym przez renomowanych ekspertów-praktyków, od lat zajmujących się organizacją, promocją oraz sprzedażą wydarzeń.

Dwusemestralne studia, które prowadzone będą w Krakowie, w pełni wpisują się w potrzeby menedżerów branży. Słuchacze poznają profesjonalne narzędzia, umożliwiające skuteczne zarządzanie eventami oraz wiedzę m.in. na temat CSR w przemyśle spotkań, komunikacji marketingowej i mediów społecznościowych, kreacji wydarzeń, zarządzania projektami eventowymi, organizacji targów i kongresów oraz prawa w przemyśle spotkań. 

Zdecydowaliśmy się na innowacyjną formułę zajęć, małe grupy oraz w pełni praktyczny program. Nasze studia to nie tylko gwarancja olbrzymiej porcji wiedzy, ale także szansa na inspirujący networking, który zaowocuje rozwojem kariery w branży – przekonuje
dr Bartłomiej Walas, Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji WSTiE.

Uczelnia zaprosiła do współpracy największe nazwiska z branży przemysłu spotkań. Wykłady poprowadzą m.in. Magdalena Sroka, Krzysztof Celuch, Izabela Helbin, Anna Nowakowska, Dagmara Plata-Alf, Ewa Woch-Kośmider, Bogdan Wąsiel oraz Krzysztof Paradowski.

Event manager to zaufany doradca klienta, który stworzy i zrealizuje oryginalny scenariusz wydarzenia oraz przygotuje wyjątkową kreację – mówi Anna Jędrocha, ekspert branży spotkań, wykładowca i współautorka programu studiów. Zrobimy wszystko, aby słuchacze otrzymali od nas pakiet umiejętności i inspiracji, pozwalających na realizację najbardziej ambitnych projektów.

Start studiów zaplanowano na wiosnę 2019 roku.

Dodatkowe informacje na temat studiów: www.wste.edu.pl, e-mail:szkola@wste.edu.pl,
tel. 531 414 407, 33/874 46 05.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij