Czterogwiazdkowy hotel Tragutta3 w Białymstoku już otwarty

07.01.2019
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Na mapie białostockich hoteli pojawił się nowy obiekt. Traugutta3, który należy do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, jest czterogwiazdkowym hotelem butikowym.

Hotel Traugutta3 położony jest w odległości zaledwie 1,8 km od ścisłego centrum miasta, w zacisznym i ustronnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Butikowy hotel w Białymstoku stanowi wyjątkowe połączenie bogatej historii miejsca z eleganckim, nowoczesnym stylem i nieformalną atmosferą.

Hotel Tragutta3 oferuje 23 pięknie zaprojektowane pokoje. Najmniejszy detal wyposażenia nadaje im wyjątkowego charakteru, aby zachwycić gości i zapewnić relaksującą atmosferę. Jasne i przestronne wnętrza, przyjemne tkaniny, wygodne łóżka oraz ciche otoczenie gwarantują odpowiednie warunki do pracy i wypoczynku.

Hotelowa Restauracja Regiment mieści się w zabytkowej willi z 1884 roku. Zaskakuje urzekającym, stylowym wystrojem i atmosferą, znakomitą obsługą oraz wyjątkowym smakiem starannie wykonanych dań.

Obiekt oferuje nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, z dostępem do światła dziennego, o łącznej powierzchni ponad 450 mkw., są doskonałym miejscem dla biznesowych zebrań, specjalnych wydarzeń i wykwintnych przyjęć.

Z ofertą hotelu Traugutta3 można zapoznać się na stronie https://www.hoteltraugutta3.pl/.

 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij