IGHP członkiem Konfederacji Lewiatan

07.03.2018
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego została w lutym członkiem Związku Pracodawców Turystyki zrzeszonego w Konfederacji Lewiatan.

Konfederacja Lewiatan jest organizacją biznesową, reprezentującą interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej. Skupia w 60 związkach regionalnych i branżowych ponad 4100 firm zatrudniających w sumie ponad 1 mln osób. Jest członkiem Rady Dialogu Społecznego. Należy do organizacji BusinessEurope - będącej reprezentantem interesów przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej, Europejskiego Parlamentu i innych instytucji UE.

- Bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy się w tak znakomitym gronie polskich przedsiębiorców. Liczę, że dzięki temu głos hotelarzy będzie jeszcze bardziej słyszalny, a wszelkie kwestie dotyczące naszej branży będzie łatwiej rozwiązać dzięki poparciu środowiska biznesu. Wspólnie będziemy jeszcze bardziej skutecznie zabiegać o lepsze prawo, zwłaszcza dla naszej branży – mówi Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij