Nowy sprzęt audiowizualny w salach konferencyjnych w IBB ANDERSIA HOTEL!

  1. Strona główna
  2. Szczegóły oferty

IBB Andersia Hotel posiada największe centrum konferencyjne wśród poznańskich hoteli. Jest idealnym miejscem na organizację dużych konferencji, ale też kameralnych spotkań biznesowych. Oferuje 9 klimatyzowanych sal konferencyjnych, z możliwością dowolnego łączenia i dzielenia przestrzeni. To pozwala na dostosowanie powierzchni do potrzeb każdego wydarzenia i organizację spotkań nawet do 1000 uczestników.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości Hotel IBB Andersia udoskonalił systemy audio-video w salach konferencyjnych. Hotel zaopatrzył sale konferencyjne w nowe projektory (obraz w proporcjach 16x10 i rozdzielczości WUXGA 1920x1200 o jasności 6000 Ansi Lumen) oraz największy w Poznaniu ekran do projekcji o wymiarach 500x313! Idealną jakość dźwięku zapewnia uczestnikom spotkań nowy system nagłośnienia firmy AUDAC i aż 32 głośniki.
Hotel stawia na nowoczesne rozwiązania.

Każdy prowadzący szkolenie wie, jak ważna jest nie tylko jakość prezentacji i tembr głosu, ale także sprzęt. To dzięki niemu słuchacze mają odpowiedni komfort i jakość odbioru. Nowe i dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników mikrofony (10 standardowych i 2 nagłowne) firmy Sennheiser zapewniają najwyższą jakość każdego wykładu czy dyskusji panelowej. Dla organizatorów spotkań Hotel przygotował nowoczesny system sterowania systemem AV z poziomu tabletu.

Najnowocześniejszy system i sprzęt Audio-Video, cyfrowy dźwięk i obraz HD, czyli doskonałe zaplecze techniczne oraz profesjonalna obsługa zapewnią powodzenie każdego spotkania zorganizowanego w IBB Andersia Hotel!

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij