Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Ogłoszenia KUPIĘ/SPRZEDAM WYNAJMĘ/PRACA

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (REF. SSPL)

Lanwar Cosmetics z siedzibą w Poznaniu, producent i dystrybutor kosmetyków dla hotelarstwa i SPA, oraz dystrybutor wyposażenia dla hoteli poszukuje osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (REF. SSPL)

Hotel *** na Śląsku poszukuje nowego operatora

Oferta dotyczy znalezienia partnera lub odstąpienia długoterminowej umowy dzierżawy operatorskiej ...

Wizytówki

Hotel** Restauracja Jaś Wędrowniczek

Dane adresowe:
38-480 Rymanów, ul. Bieleckiego 8
tel: 13 43 567 33

Poznaj piękno Podkarpacia i Beskidu Niskiego razem z „Jasiem Wędrowniczkiem”.

 

Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek” to idealny przystanek dla wszystkich chętnych, którzy chcą poznać atrakcje turystyczne Beskidu Niskiego.

Bogactwo i wielokulturowość regionu, pozwoli każdemu na odkrywanie piękna Podkarpacia oraz na aktywny wypoczynek z dala od zgiełku dużych miast.

 

Ten klimatyczny obiekt, położony jest w Rymanowie przy drodze krajowej DK28, prowadzącej w kierunku Bieszczad. W bliskiej odległości od miasta, znajdują się dwa znane uzdrowiska - Rymanów Zdrój oraz Iwonicz Zdrój. Unikatowy klimat, wody mineralne, walory lecznicze oraz liczne szlaki i trasy turystyczne, bogactwo przyrody, niezwykłe dziedzictwo historyczne od lat przyciągają turystów.

 

Oryginalne wnętrza hotelu i wygodnie urządzone pokoje zachęcają do wypoczynku. Znakomita kuchnia serwująca potrawy regionalne i kulinarne perełki z różnych stron świata, to najlepsza wizytówka restauracji. Niewątpliwym atutem „Jasia Wędrowniczka” jest niezwykłe otoczenie, piękny ogród pełen drzew, kwiatów i urokliwych zakątków. Są tu bogate zbiory starych maszyn i urządzeń oraz oczko wodne z romantycznym mostkiem i altaną, w której organizowane są śluby. Przestronny, zadaszony grill w ogrodzie to świetne miejsce na imprezy towarzyskie.

 

„Jaś Wędrowniczek” specjalizuje się w organizacji konferencji i szkoleń, imprez integracyjnych oraz przyjęć weselnych i uroczystości rodzinnych. Tym co wyróżnia obiekt, jest z pewnością realizacja koncertów, znakomitych polskich i zagranicznych artystów oraz spotkań z podróżnikami i ludźmi ze świata sportu, gościli tutaj również czołowi polscy himalaiści. Organizowane są liczne imprezy plenerowe, festiwale promujące regionalne rzemiosło i kulinaria oraz doroczny zjazd miłośników motocykli. Galeria fotografii prezentowana w sali restauracyjnej to już ponad 100 zdjęć, na których zapisana jest dokumentacja działań „Jasia Wędrowniczka” w sferze organizacji zdarzeń kulturalnych. Można tu dowiedzieć się kto koncertował i gościł w tym wyjątkowym miejscu.

 

Najmłodsi mają tutaj szczególne miejsce, to z myślą o nich powstał plac zabaw „Kolorowy Świat Kubusia Puchatka” oraz Mini Zoo. Dla dzieci organizowane są liczne imprezy plenerowe, pikniki rodzinne, tematyczne warsztaty plastyczne, bale karnawałowe i mikołajki oraz w każdą niedzielę zabawy z animatorem. Działania dla najmłodszych wspiera od kilku lat Fundacja „Jaś Wędrowniczek”. Dlatego warto zapamiętać, że … jest sto powodów, dla których warto poznać „Jasia Wędrowniczka”.

 

Hotel** Restauracja „Jaś Wędrowniczek”

ul. Bieleckiego 8

38-480 Rymanów

woj. Podkarpackie

 

TELEFON: BIURO: tel.: 13 43 567 33, 609 729 629

e-mail:

RECEPCJA: tel.: 13 43 567 33, 603 364 444

e-mail: hotel@jas-wedrowniczek.pl

Strona: www.jas-wedrowniczek.pl

Koordynaty GPS: 21st.51’37”E 49st.34’44 ”N

Lista wizytówek next Następny

Targi

W środku sezonu pomyśl o TT Warsaw

Rozpoczął się szczyt wakacyjnych wyjazdów, a firma MT Targi Polska, organizator 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, już mobilizuje siły na listopad i zaprasza przedstawicieli sektora turystycznego do udziału w tym ważnym wydarzeniu.    

Przygotowania do Targów WorldHotel

Jesienią odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.    

Partnerzy Medialni

www.horeca.pl
www.rynekpodrozy.com.pl
www.e-hotelarz.pl
www.świathoteli.pl
www.horecainfo.pl
www.hotelprofit.pl
www.pbtv.pl/kontakt.html
www.horecanet.pl

Partnerzy Merytoryczni

www.worldhotel.pl
www.msport.gov.pl
www.pot.gov.pl
www.tpa-horwath.pl
www.mg.gov.pl
www.zlotystandard.info
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone