Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Ogłoszenia KUPIĘ/SPRZEDAM WYNAJMĘ/PRACA

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (REF. SSPL)

Lanwar Cosmetics z siedzibą w Poznaniu, producent i dystrybutor kosmetyków dla hotelarstwa i SPA, oraz dystrybutor wyposażenia dla hoteli poszukuje osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (REF. SSPL)

Hotel *** na Śląsku poszukuje nowego operatora

Oferta dotyczy znalezienia partnera lub odstąpienia długoterminowej umowy dzierżawy operatorskiej ...

Wizytówki

PRINT RESORT

Dane adresowe:
02-290 Warszawa, ul. Dzwonkowa 46
tel: (22) 746-32-00

 

Print Resort to intuicyjny, autorski system do zamawiania materiałów poligraficznych dedykowany hotelom. Branża hotelarska ma szczególne wymagania poligraficzne. Z jednej strony do sprawnego zarządzania dużymi obiektami turystycznymi potrzeba mnóstwa druków różnego typu: formularzy, zamówień, druczków do pralni, zawieszek informacyjnych na drzwi, papeterii i innych. Z drugiej strony specyfika marketingu obiektów turystycznych wymaga wysokiej jakości folderów informacyjnych i promocyjnych.

 

Z naszego doświadczenia wynika, że zamówieniami zajmują się działy marketingu, HR, czasem recepcja, korzystając w tym samym czasie z usług różnych drukarni i grafików. Brak koordynacji działań powoduje nie tylko spadek jakości materiałów, ale również różne ceny, a często także brak kontroli nad zamawianą ilością wydruków.

Warto cały ten proces uporządkować zarówno ze względów logistycznych jak i finansowych. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie branży hotelarskiej jest Print Resort. Jest to intuicyjne narzędzie on-line służące do sprawnego kontaktu z naszą drukarnią i zarządzania logistyką wydruków. Narzędzie to nie tylko jest łatwe w obsłudze, ale dzięki zdalnej kontroli i ścisłej definicji materiałów, pozwala na obniżenie kosztów druku o blisko 40 %. Dodatkowo dzięki oferowanej powierzchni magazynowej, hotel może zamówić większą ilość druków po niższej cenie, które będą magazynowane w drukarni i dostarczane sukcesywnie w miarę zgłaszanych potrzeb. Ostatecznie klient otrzymuje druki o stałej wysokiej jakości, graficznie spójne i po uzgodnionej wcześniej, korzystnej cenie.

 

Jak wygląda współpraca z Print Resort? W pierwszej kolejności badamy jakiego typu materiałów potrzebuje hotel, jakich ilości i jak często. Następnie przedstawiamy klientowi ofertę skrojoną na miarę jego potrzeb, przygotowaną na podstawie przeprowadzonego audytu. Po wytypowaniu rodzajów materiałów nasze studio graficzne przygotowuje projekty dokumentów i udostępnia je na indywidualnym panelu klienta w systemie. Następnie wprowadzamy odpowiednie poziomy uprawnień dla personelu hotelu. Zamawianie produktów odbywa się w trybie on-line, szybko i intuicyjnie. Za pomocą systemu hotel może generować raporty dotyczące zamówień, co pozwala na kontrolę ponoszonych kosztów.

 

PrintResort – jak to działa?

Obsługa systemu jest intuicyjna i prosta, a potrzebne są do niej jedynie komputer, internet i przeglądarka.

• Logowanie jest oparte na tych samych mechanizmach, co w przypadku bankowości elektronicznej i w ten sam sposób zabezpieczone protokołami SSL.

• Po zalogowaniu się klient ma dostęp do swojego indywidualnego profilu. Wydruk można zlecać w dowolnej ilości, z dostawą w dogodnym terminie i we wskazane miejsca. Zlecenia mogą spływać ze wszystkich filii sieci hotelowej, jednak muszą być każdorazowo zatwierdzone przez uprawnioną osobę po stronie Hotelu. Dzięki temu organizacja ma pełną kontrolę nad zleceniami druku we wszystkich swoich oddziałach.

• Po każdym okresie rozliczeniowym hotel otrzymuje fakturę wraz z pełnym raportem ze zrealizowanych zleceń. Dodatkowo istnieje możliwość synchronizacji systemu z systemem ERP (SAP, Oracle), co daje pełną kontrolę nad przepływem zleceń druku w hotelu.

Lista wizytówek next Następny prev Poprzedni

Targi

W środku sezonu pomyśl o TT Warsaw

Rozpoczął się szczyt wakacyjnych wyjazdów, a firma MT Targi Polska, organizator 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, już mobilizuje siły na listopad i zaprasza przedstawicieli sektora turystycznego do udziału w tym ważnym wydarzeniu.    

Przygotowania do Targów WorldHotel

Jesienią odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.    

Partnerzy Medialni

www.horeca.pl
www.rynekpodrozy.com.pl
www.e-hotelarz.pl
www.świathoteli.pl
www.horecainfo.pl
www.hotelprofit.pl
www.pbtv.pl/kontakt.html
www.horecanet.pl

Partnerzy Merytoryczni

www.worldhotel.pl
www.msport.gov.pl
www.pot.gov.pl
www.tpa-horwath.pl
www.mg.gov.pl
www.zlotystandard.info
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone