Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Ogłoszenia KUPIĘ/SPRZEDAM WYNAJMĘ/PRACA

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (REF. SSPL)

Lanwar Cosmetics z siedzibą w Poznaniu, producent i dystrybutor kosmetyków dla hotelarstwa i SPA, oraz dystrybutor wyposażenia dla hoteli poszukuje osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (REF. SSPL)

Hotel *** na Śląsku poszukuje nowego operatora

Oferta dotyczy znalezienia partnera lub odstąpienia długoterminowej umowy dzierżawy operatorskiej ...

Wizytówki

Green Clean Sp. z o.o.

Dane adresowe:
00-153 Warszawa, ul. Nowolipki 4/19
tel. komórkowy: 505 93 73 73

 

Firma Green Clean Sp. z o.o. i jej sztandarowy produkt - system wody Vivreau.

Vivreau, jest nowoczesnym rozwiązaniem, dającym olbrzymią swobodę w zarządzaniu wodą pitną w hotelach i restauracjach. Dzięki tym systemom istnieje możliwość oferowania własnej brandowanej wody gazowanej i niegazowanej, a także zapewnienia nieograniczonego dostępu do wody dla personelu. Vivreau jest wiodącym światowym innowatorem w produkcji ekologicznie pozytywnych systemów wody pitnej dostarczając szeroki asortyment produktów do dozowania wody schłodzonej niegazowanej i gazowanej, oraz w temperaturze wrzenia. Systemy Vivreau przyłączane są do lokalnego ujęcia wody, zapewniając możliwie najczystszą wodę pitną, i przyczyniając się przy tym do znacznych oszczędności zarówno w zakresie kosztów jak i wpływu na środowisko. Dzięki pięknie zaprojektowanym butelkom wielokrotnego użytku ( które VIVREAU zawsze oznacza logotypem hotelu/restauracji ) oraz zaawansowanym systemom filtracji wody, nasi klienci mogą oferować najwyższej jakości personalizowany produkt, przyczyniając się jednocześnie do pozytywnego wpływu na środowisko. Systemy VIVREAU należą do najwydajniejszych urządzeń tego typu na rynku. W zależności od modelu, kształtuje się ona na poziomie od 80 do 250 litrów wody gazowanej lub niegazowanej na godzinę. Taka skuteczność, pozwala na obsługę nawet dużych eventów w krótkim czasie. Woda płynąca z nalewaka ma temperaturę około 7 st. C.

Lista wizytówek next Następny prev Poprzedni

Targi

W środku sezonu pomyśl o TT Warsaw

Rozpoczął się szczyt wakacyjnych wyjazdów, a firma MT Targi Polska, organizator 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, już mobilizuje siły na listopad i zaprasza przedstawicieli sektora turystycznego do udziału w tym ważnym wydarzeniu.    

Przygotowania do Targów WorldHotel

Jesienią odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.    

Partnerzy Medialni

www.horeca.pl
www.rynekpodrozy.com.pl
www.e-hotelarz.pl
www.świathoteli.pl
www.horecainfo.pl
www.hotelprofit.pl
www.pbtv.pl/kontakt.html
www.horecanet.pl

Partnerzy Merytoryczni

www.worldhotel.pl
www.msport.gov.pl
www.pot.gov.pl
www.tpa-horwath.pl
www.mg.gov.pl
www.zlotystandard.info
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone