Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Ogłoszenia KUPIĘ/SPRZEDAM WYNAJMĘ/PRACA

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (REF. SSPL)

Lanwar Cosmetics z siedzibą w Poznaniu, producent i dystrybutor kosmetyków dla hotelarstwa i SPA, oraz dystrybutor wyposażenia dla hoteli poszukuje osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (REF. SSPL)

Hotel *** na Śląsku poszukuje nowego operatora

Oferta dotyczy znalezienia partnera lub odstąpienia długoterminowej umowy dzierżawy operatorskiej ...

Wizytówki

Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak

Dane adresowe:
78-100 Kołobrzeg, ul. Łopuskiego 13
tel: + 48 94 3540583

 

Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu należy do ścisłej czołówki polskich szkół ponadgimnazjalnych, zajmujących się najwyższej jakości edukacją zawodową w obszarach: administracyjno-biurowym, turystyczno-gastronomicznym, elektryczno-elektronicznym.

Zespół działa od ponad 45 lat, nieprzerwanie zajmując czołowe miejsca w rankingach krajowych (np. Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych – PERSPEKTYWY) i systematycznie poprawiając pozycje także w edukacyjnych inicjatywach szkół z krajów Unii Europejskiej, należących do Europejskiego Zrzeszenia Szkół Hotelarsko–Gastronomiczno–Turystycznych (AEHT) z siedzibą w Luksemburgu oraz zaprzyjaźnionych szkół zawodowych z Niemiec.

Misją Szkoły jest kształcenie nowoczesnych, rozumiejących współczesny świat i swoją rolę w świecie odpowiedzialnych liderów biznesu, informatyki, żywienia i usług gastronomicznych, hotelarstwa, turystyki, organizacji reklamy – przygotowanych zarówno do tego, by przewodzić innym, jak i do tego, by stale doskonalić i rozwijać własne umiejętności, wiedzę i talent w oparciu o nowoczesną bazę i wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, wspieraną działaniami zatrudnionych w szkolne: doradcy metodycznego, doradcy zawodowego, psychologa i pedagoga.

Współczesna gospodarka i współczesne społeczeństwo potrzebują prawdziwych liderów. Ludzi, którzy potrafią strategicznie planować, konsekwentnie działać, skutecznie rozwiązywać problemy, nie obawiać się prawidłowo skalkulowanego ryzyka, angażować się w pracę i zarażać entuzjazmem innych. Ludzi pragnących rozwijać swoje talenty menedżerskie i przedsiębiorcze. Otwartych na nowe idee i pomysły, którzy umieją obserwować zachodzące na świecie zmiany i dostosowywać do tego własne działania. Osoby, które umieją patrzeć na gospodarkę i firmę głębiej, niż tylko przez pryzmat krótkookresowych zysków. Liderów rozumiejących poglądy innych, potrafiących dyskutować, przekonywać, przewodzić.

SZKOŁY WCHODZĄCE W SKŁAD ZESPOŁU KSZTAŁCĄ TAKICH SPECJALISTÓW. Nasz własny model kształcenia opiera się na trzech filarach:

1. Rozwój wiedzy i umiejętności

2. Zastosowanie wiedzy w praktyce

3. Rozwój osobisty uczniów

W programach nauczania kładziemy nacisk na zrozumienie zróżnicowania współczesnej gospodarki i społeczeństwa, zrozumienie współzależności miedzy różnymi obszarami działalności w gospodarce. Nad stałym doskonaleniem programów nauczania i ich jakością czuwają nauczyciele Zespołu. NAJWAŻNIEJSZE DLA NAS JEST DOSTOSOWANIE EDUKACJI DO PRAWDZIWYCH POTRZEB RYNKU.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu to:

- Lider Edukacji Zawodowej (tytuł nadany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej); Szkoła z Klasą; Szkoła Przedsiębiorczości; Bezpieczna Szkoła; Zachodniopomorska Szkoła Jakości; Promotor Ekologii - Narodowej Rady Ekologicznej; Dobrze zaPROJEKTOwana Szkoła w 2015 i 2016 roku; Szkoła bez przemocy; Szkoła wdrażająca modułowe programy kształcenia zawodowego; Szkoła odkrywców talentów,

- członek Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego; członek Regionalnego Stowarzyszenia Turystyczno-Uzdrowiskowego, członek Stowarzyszenia Księgowych Polskich,

- szkoła objęta patronatem akademickim Akademii Pomorskiej w Słupsku; Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy; współpracująca z Uniwersytetem Szczecińskim i Politechniką Koszalińską oraz Techno -parkiem Pomerania w Szczecinie,

- Zespół Szkół odznaczony Medalem „PRO MEMORIA”; Odznaką Honorową „ZA ZASŁUGI DLA TURYSTYKI”; Złotą ODZNAKĄ HONOROWĄ GRYFA ZACHODNIOPOMORSKIEGO; Srebrną i Brązową Odznaką Honorową POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA,

- autor 46 zrealizowanych projektów Unii Europejskiej w ramach Programów: Leonardo da Vinci; Interreg III, IVA, VA; Erasmus+; Polsko–Niemieckiej Wymiany Młodzieży.

- podmiot zatrudniający 145 nauczycieli i pracowników administracyjno–obsługowych, kształcących 900 uczniów i słuchaczy oraz 230 uczniów odbywających różne formy praktycznej nauki zawodu w warsztatach HO-GA-TUR z 15 polskich szkół zawodowych. NAJWIĘKSZA SZKOŁA W REGIONIE www.ekonom.kolobrzeg.pl

 78-100 Kołobrzeg, ul. Łopuskiego 13, tel. 94 35 405 83, fax 94 35 405 93.

Lista wizytówek next Następny prev Poprzedni

Targi

W środku sezonu pomyśl o TT Warsaw

Rozpoczął się szczyt wakacyjnych wyjazdów, a firma MT Targi Polska, organizator 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, już mobilizuje siły na listopad i zaprasza przedstawicieli sektora turystycznego do udziału w tym ważnym wydarzeniu.    

Przygotowania do Targów WorldHotel

Jesienią odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.    

Partnerzy Medialni

www.horeca.pl
www.rynekpodrozy.com.pl
www.e-hotelarz.pl
www.świathoteli.pl
www.horecainfo.pl
www.hotelprofit.pl
www.pbtv.pl/kontakt.html
www.horecanet.pl

Partnerzy Merytoryczni

www.worldhotel.pl
www.msport.gov.pl
www.pot.gov.pl
www.tpa-horwath.pl
www.mg.gov.pl
www.zlotystandard.info
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone