Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Patronaty

VIII Profit Hotel -Forum Rynku Hotelarskiego

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego po raz kolejny objeła swoim patronatem VIII Profit Hotel Forum 2013. Konferencja odbędzie sie 12 grudnia w Hotelu Novotel Warszawa Centrum. Jej organizatorem jest BROG Marketing, wydawca portalu Horecanet.pl oraz czasopisma Świat Hoteli.

 

VIII Profit Hotel Forum 2013 zajmuje wyjatkową prestizowa pozycję wśród konferencji na polskim rynku hotelarskim. Zaproszeni prelegenci i paneliści należą do najwybitniejszych profesjonalistów i liderów opinii. To osoby, których głos kształtuje przyszłość branży hotelarskiej w naszym kraju.

 

Konferencja gromadzi ponad 100 uczestników, w gronie których znajdują się osoby podejmujące decyzje w spółkach będących właścicielami hoteli, inwestorzy i deweloperzy działający na rynku, członkowie zarządów spółek operatorskich, kluczowi dostawcy produktów, technologii i urządzeń.

 

Profit Hotel Forum to nie tylko prelekcje, case studies i dyskusje panelowe, ale także wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych. To konferencja, na której warto być.

 

Specjalnie dla członków IZBY GOSPODARCZEJ HOTELARSTWA POLSKIEGO organizatorzy konferencji przygotowali  karty wstępu, w niższej cenie - 790 zł + 23 % VAT.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanychn hotelarzy do udziału w tym interesującym i prestiżowym spotkaniu.

Szczegóły na temat konferencji znajdziecie Państwo w linku poniżej.

 

http://www.profithotel.pl/Opis-konferencji.aspx

Targi

W środku sezonu pomyśl o TT Warsaw

Rozpoczął się szczyt wakacyjnych wyjazdów, a firma MT Targi Polska, organizator 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, już mobilizuje siły na listopad i zaprasza przedstawicieli sektora turystycznego do udziału w tym ważnym wydarzeniu.    

Przygotowania do Targów WorldHotel

Jesienią odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.    

Partnerzy Medialni

www.pbtv.pl/kontakt.html
www.horeca.pl
www.świathoteli.pl
www.horecanet.pl
www.e-hotelarz.pl
www.rynekpodrozy.com.pl
www.horecainfo.pl
www.hotelprofit.pl

Partnerzy Merytoryczni

www.msport.gov.pl
www.worldhotel.pl
www.tpa-horwath.pl
www.zlotystandard.info
www.mg.gov.pl
www.pot.gov.pl
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone