Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Kształcenie kadr, personalia

Kinga Łata na czele Zdrojowej Hotels

     

Polska sieć Zdrojowa Hotels ma już w swojej ofercie 8 obiektów, a za ich funkcjonowanie odpowiada kobieta.

W wyniku awansu wewnętrznego Kinga Łata stanęła na czele 600-osobowego zespołu Zdrojowej Hotels. Priorytetem Dyrektor Operacyjnej Sieci będzie dalsze podnoszenie jakości obsługi oraz ujednolicanie standardów we wszystkich obiektach. Głównym zadaniem nowej dyrektor będzie nadzorowanie pracy dyrektorów, dzielenie się swoim doświadczeniem i wiedzą, a przede wszystkim poprawienie zaangażowania pracowników poprzez dedykowane programy motywacyjne. Kinga Łata związana jest z siecią od 6 lat. Najpierw jako dyrektor Sand Hotel****, a następnie flagowego obiektu sieci – Marine Hotel***** & Ultra Marine, które otrzymały w tym czasie wiele prestiżowych nagród i znajdują się w ścisłej czołówce najlepiej ocenianych przez gości hoteli.

Od 3 lat zasiada również w zarządzie spółki jako jej członek. Doświadczenie hotelarskie zdobywała w obiektach SPA w Polsce, a międzynarodowe w biurze podróży TUI w Niemczech. Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego i biegle posługuje się językiem niemieckim. Wolne chwile spędza z rodziną oraz na długich spacerach plażą ze swoim psem.

 

Równocześnie Rada Nadzorcza powołała inż. Michała Kwapisza na Członka Zarządu Zdrojowa Hotels. Jest on związany z grupą Zdrojowa od 8 lat i swoją wieloletnią pracą przyczynił się do rozwoju i profesjonalizacji organizacji. Michał Kwapisz jest z wykształcenia informatykiem i księgowym oraz posiada kilkunastoletnie doświadczenie finansowe.

Teraz połączy stanowisko Głównego Księgowego z funkcją Członka Zarządu, które wiążą się z dużą odpowiedzialnością i szerokimi kompetencjami. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. – Holding Zdrojowa konsekwentnie realizuje strategię promocji zaangażowanych i godnych zaufania pracowników, rozwijających się razem z grupą. Po awansie Kinga Łata prawdopodobnie jest pierwszą kobietą zajmującą tak wysokie stanowisko w polskim hotelarstwie. Należy podkreślić fakt, że propozycję awansu otrzymała od razu po powrocie z urlopu macierzyńskiego w listopadzie ubiegłego roku. Przez kilka miesięcy pełniła obowiązki Dyrektora Operacyjnego Sieci, po czym wspólnie zdecydowaliśmy, że obejmie to najbardziej kluczowe stanowisko w Zdrojowa Hotels – komentuje awanse wewnętrzne Renata Sobczyńska Dyrektor ds. Komunikacji Zdrojowa Invest & Hotels.

Targi

W środku sezonu pomyśl o TT Warsaw

Rozpoczął się szczyt wakacyjnych wyjazdów, a firma MT Targi Polska, organizator 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, już mobilizuje siły na listopad i zaprasza przedstawicieli sektora turystycznego do udziału w tym ważnym wydarzeniu.    

Przygotowania do Targów WorldHotel

Jesienią odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.    

Partnerzy Medialni

www.pbtv.pl/kontakt.html
www.horecainfo.pl
www.horeca.pl
www.rynekpodrozy.com.pl
www.horecanet.pl
www.hotelprofit.pl
www.e-hotelarz.pl
www.świathoteli.pl

Partnerzy Merytoryczni

www.tpa-horwath.pl
www.zlotystandard.info
www.mg.gov.pl
www.worldhotel.pl
www.msport.gov.pl
www.pot.gov.pl
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone