Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Ogłoszenia KUPIĘ/SPRZEDAM WYNAJMĘ/PRACA

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (REF. SSPL)

Lanwar Cosmetics z siedzibą w Poznaniu, producent i dystrybutor kosmetyków dla hotelarstwa i SPA, oraz dystrybutor wyposażenia dla hoteli poszukuje osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (REF. SSPL)

Hotel *** na Śląsku poszukuje nowego operatora

Oferta dotyczy znalezienia partnera lub odstąpienia długoterminowej umowy dzierżawy operatorskiej ...

Warto wiedzieć

Nowa jakosć konferencji

05-06-2013

 

Marka Novotel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozszerzając pakiet usług w ofercie Meeting@Novotel. Nowe udogodnienia składają się z trzech filarów: dedykowanego opiekuna spotkań, zbilansowanego menu oraz nowoczesnego otoczenia. Projekt dostępny jest we wszystkich 13 hotelach Novotel zarządzanych przez Grupę Hotelową Orbis.

 

Odpowiednio zaaranżowane i przeprowadzone spotkanie biznesowe to nie lada wyzwanie dla wielu osób. Marka Novotel śledzi trendy, które mają zapewnić klientom odpowiednio przygotowane miejsce do pracy, służąc profesjonalną radą i rozwiązaniami. Kompleksowy program obsługi konferencji Meeting@Novotel pozwala na organizację spotkań biznesowych na najwyższym poziomie. Zakłada on natychmiastową dostępność dla organizatora, dopracowanie każdego szczegółu, dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb gości, pełne wsparcie oraz zapewnienie dobrego samopoczucia uczestników spotkań. Zespół ekspertów hoteli Novotel w ciągu maksymalnie 24 godzin sprawdza dostępność terminu i przygotowuje odpowiednią ofertę, starając się uczynić spotkanie perfekcyjnie zorganizowanym.

 

Dedykowany opiekun spotkania

Wieloletnie doświadczenie ekspertów marki Novotel to gwarancja udanego przebiegu każdego wydarzenia organizowanego w hotelach tej sieci. Z myślą o wygodzie i satysfakcji klienta, we wzbogaconej ofercie Meeting@Novotel, każde wydarzenie jest wspierane przez dedykowanego opiekuna, zawsze dostępnego pod numerem 800. Zapewnia on profesjonalne wsparcie od początku do samego końca projektu. Zajmie się nie tylko rezerwacją sali konferencyjnej, ale także doradzi w kwestii ustawienia stolików i krzeseł, zapewni odpowiedni sprzęt techniczny oraz zaproponuje odpowiednie menu przerw kawowych. Podczas spotkania koordynator czuwa nad jego przebiegiem.

 

Zrównoważone menu, pobudzające umysł i ciało

Coraz częściej podejmując różnego rodzaju działania pamiętamy o tym, by były one zgodne z naturą i ochroną środowiska. Dla marki Novotel też jest to ważne, dlatego w menu hotelowych restauracji znalazły się zdrowe, zbilansowane posiłki przyrządzone z ekologicznych lub lokalnych produktów. W karcie menu znajdują się oznaczenia „ECO” (ekologiczne) oraz „In Balance by Novotel” (zbilansowane), informujące o rodzaju potrawy. Wszystkie produkty serwowane podczas śniadań, mają odpowiednie oznaczenia dotyczące kaloryczności. Przygotowano również nowe menu przerw kawowych. Serwowane są one w 5 odsłonach: Przerwa Bio, Oczyszczająca, Owocowa, Energetyzująca i Regionalna. Każda z nich ma inną wartość odżywczą i działanie, a to szczególnie ważne na przykład przy organizacji spotkania typu „burza mózgów”, kiedy dostępne przekąski dodają energii i sprzyjają kreatywnej pracy.

 

Innowacyjne otoczenie

W ciągu ostatniego roku, większość sal konferencyjnych w hotelach Novotel w Polsce zostało zmodernizowanych. Pomieszczenia przygotowane zgodnie z najnowszymi standardami organizacji spotkań biznesowych, gwarantują ich udany przebieg. Sale konferencyjne zostały zaprojektowane z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu ich powierzchni oraz zapewnieniu maksymalnej wygody uczestnikom spotkań. Wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny czy specjalne oświetlenie, które łatwo można dostosować do potrzeb klientów, są idealnym miejscem na szkolenia czy prezentacje. Zastosowanie nowoczesnych technologii, jak np. dynamicznego oznakowania, wzmacnia nowoczesny charakter wnętrz, natomiast kolorystyka sal z akcentami np. energetycznej limonki, czerwieni czy pomarańczy z pewnością wprowadzi gości w dobry nastrój.

Targi

W środku sezonu pomyśl o TT Warsaw

Rozpoczął się szczyt wakacyjnych wyjazdów, a firma MT Targi Polska, organizator 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, już mobilizuje siły na listopad i zaprasza przedstawicieli sektora turystycznego do udziału w tym ważnym wydarzeniu.    

Przygotowania do Targów WorldHotel

Jesienią odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.    

Partnerzy Medialni

www.horecainfo.pl
www.rynekpodrozy.com.pl
www.e-hotelarz.pl
www.świathoteli.pl
www.horeca.pl
www.hotelprofit.pl
www.pbtv.pl/kontakt.html
www.horecanet.pl

Partnerzy Merytoryczni

www.pot.gov.pl
www.mg.gov.pl
www.zlotystandard.info
www.worldhotel.pl
www.msport.gov.pl
www.tpa-horwath.pl
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone