Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Ostatnio dołączyli do nas

PROFITROOM NOWYM CZŁONKIEM IGHP

 

Lider wśród dostawców technologii rezerwacyjnej dla hoteli i apartamentów - firma Profitroom dołączyła z końcem czerwca 2016 roku do grona członków Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

W ofercie firmy znajduje się system rezerwacyjny Upper Booking Engine umożliwiający przyjmowanie rezerwacji bezpośrednich poprzez stronę www i Channel Manager Upper CRS pozwalający na koordynację całkowitej sprzedaży Hotelu, a także inne narzędzia wspierające marketing i sprzedaż obiektów hotelarskich.

Od samego początku Profitroom działa także jako agencja marketingowa, która dzięki specjalizacji w hotelarstwie lepiej rozumie model biznesowy obiektów hotelarskich. Doradza jak wybrać najbardziej efektywne kanały komunikacji z Gośćmi i formułować przekaz, aby uzyskać optymalne efekty prowadzonych kampanii marketingowych.

Profitroom jest w 100% polską firmą, która w wielu obszarach wspiera działalność Hotelarzy. W ostatnich latach firma zyskała zaufanie większości cenionych marek hoteli niezależnych, różnorakich apartamentów, najlepszych stowarzyszeń i grup marketingowych. Obecnie, dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałowi zagranicznemu w Niemczech, nasza firma obsługuje już ponad 1300 obiektów w różnych zakątkach świata.

- Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona członków IGHP. Jesteśmy teraz jeszcze bliżej Hotelarzy, ich potrzeb i ambicji. Wierzymy, że zaowocuje to jeszcze lepszą współpracą i bliższą relacją z rynkiem. Zależy nam, aby branża hotelarska w Polsce prężnie się rozwijała – mówi Marek Kaczmarek, Marketing Manager w Profitroom.

Działalność Profitroom jest wielokrotnie nagradzana w prestiżowych, międzynarodowych konkursach.

Więcej na stronie www. profitroom.pl

Targi

W środku sezonu pomyśl o TT Warsaw

Rozpoczął się szczyt wakacyjnych wyjazdów, a firma MT Targi Polska, organizator 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, już mobilizuje siły na listopad i zaprasza przedstawicieli sektora turystycznego do udziału w tym ważnym wydarzeniu.    

Przygotowania do Targów WorldHotel

Jesienią odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.    

Partnerzy Medialni

www.świathoteli.pl
www.horecainfo.pl
www.rynekpodrozy.com.pl
www.e-hotelarz.pl
www.horeca.pl
www.horecanet.pl
www.hotelprofit.pl
www.pbtv.pl/kontakt.html

Partnerzy Merytoryczni

www.tpa-horwath.pl
www.worldhotel.pl
www.zlotystandard.info
www.pot.gov.pl
www.msport.gov.pl
www.mg.gov.pl
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone