Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Zapowiedzi

IGHP partnerem III Lubuskiego Sejmiku Turystycznego

III Lubuski Sejmik Turystyczny
III Lubuski Sejmik Turystyczny

Już 12 czerwca  w Zielonej Górze odbędzie się III Lubuski Sejmik Turystyczny pod hasłem „Przyszłość w turystyce – turystyka przyszłości”. Organizatorem jest  Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna „LOTUR” oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. IGHP jest partnerem wydarzenia.

 

Wszystkich, którym na sercu leży turystyka i jej rozwój, dla których ważna jest współpraca oraz poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie promocji usług hotelarskich, a w szczególności tych, którzy stawiają na potencjał turystyczny województwa lubuskiego i chcą dowiedzieć się więcej nt. inwestycji w tym regionie, zachęcamy do wzięcia udziału w III Lubuskim Sejmiku Turystycznym, który odbędzie się w Zielonej Górze. Spotkanie zaaranżowane będzie w formie sesji plenarnej z udziałem wybitnych specjalistów oraz 3 sesji panelowych o charakterze warsztatów. Program obejmuje: panel hotelarski nt. problemów lubuskiej bazy noclegowej i próby znalezienia najlepszych rozwiązań dla tych trudności, panel szlaki turystyczne w lubuskim oraz panel dla osób zainteresowanych inwestycjami w lubuską turystykę. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 20 maja br. i przesłać na adres Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej „LOTUR”. Więcej szczegółów i formularz na:  http://www.lotur.eu/news/show/1623

Targi

W środku sezonu pomyśl o TT Warsaw

Rozpoczął się szczyt wakacyjnych wyjazdów, a firma MT Targi Polska, organizator 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, już mobilizuje siły na listopad i zaprasza przedstawicieli sektora turystycznego do udziału w tym ważnym wydarzeniu.    

Przygotowania do Targów WorldHotel

Jesienią odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.    

Partnerzy Medialni

www.rynekpodrozy.com.pl
www.hotelprofit.pl
www.pbtv.pl/kontakt.html
www.świathoteli.pl
www.horecainfo.pl
www.e-hotelarz.pl
www.horeca.pl
www.horecanet.pl

Partnerzy Merytoryczni

www.pot.gov.pl
www.msport.gov.pl
www.zlotystandard.info
www.tpa-horwath.pl
www.worldhotel.pl
www.mg.gov.pl
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone