Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Wiadomości z kraju

Pozostało 10 dni na zgłoszenia do Profit Hotel Awards!

02-11-2017

Sprawdzone sposoby na rozwój biznesu, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, udział w całodziennych dyskusjach i prelekcjach, kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, uczestnictwo w konkursie Profit Hotel Awards 2017 z uroczystą Galą i kolacją. Zapraszamy serdecznie! Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia w Sheraton Warsaw Hotel.

 

BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B, wydawca m.in. czasopism ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, SWEETS & COFFEE oraz portalu www.horecanet.pl serdecznie zaprasza wszystkich hotelarzy do BEZPŁATNEGO UDZIAŁU w najważniejszym spotkaniu przedstawicieli branży XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel Forum 2017. Wydarzeniu, jak co roku, towarzyszyć będzie rozstrzygnięcie konkursu Profit Hotel Awards 2017, a także, po raz pierwszy, wyłonieni zostaną dostawcy roku w ramach Supplier of the Year 2017.

 

Profit Hotel Awards 2017 to wyjątkowa okazja promocji najlepszych hoteli i obiektów noclegowych w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. Spośród zgłoszeń Jury złożone z prelegentów i panelistów Forum Profit Hotel wybiera finalistów - maksymalnie trzech w każdej kategorii, a następnie ich zwycięzców.

Właścicielom hoteli i obiektów noclegowych, które przystąpią do konkursu Profit Hotel Awards 2017 (całkowicie za darmo!) przysługują DARMOWE ZAPROSZENIA do udziału w całym wydarzeniu XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2017.

 

Uczestnictwo zagwarantuje Państwu:
● zdobycie praktycznej wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
● pozyskanie istotnych wskazówek dotyczacych efektywnego zarządzania, marketingu oraz obszarów w których można generować oszczędnoci
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów biznesowych
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą
● lunch w restauracji The Olive w Sheraton Warsaw Hotel
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Profit Hotel Awards 2017 oraz Supplier of the Year 2017
● obecność na najważniejszym w Polsce, renomowanym spotkaniu hotelarzy
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień

 

Więcej informacji znajduje się tutaj: http://www.horecanet.pl/Pozosta%C5%82o-10-dni-na-zg%C5%82oszenia-do-Profit-Hotel-Awa,wiadomosc,2,listopad,2017.aspx

Targi

W środku sezonu pomyśl o TT Warsaw

Rozpoczął się szczyt wakacyjnych wyjazdów, a firma MT Targi Polska, organizator 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, już mobilizuje siły na listopad i zaprasza przedstawicieli sektora turystycznego do udziału w tym ważnym wydarzeniu.    

Przygotowania do Targów WorldHotel

Jesienią odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.    

Partnerzy Medialni

www.e-hotelarz.pl
www.świathoteli.pl
www.hotelprofit.pl
www.horecainfo.pl
www.pbtv.pl/kontakt.html
www.horeca.pl
www.horecanet.pl
www.rynekpodrozy.com.pl

Partnerzy Merytoryczni

www.mg.gov.pl
www.worldhotel.pl
www.zlotystandard.info
www.pot.gov.pl
www.msport.gov.pl
www.tpa-horwath.pl
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone