Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Wiadomości z kraju

Ruszyła modernizacja Hotelu Warszawa SPA & Resort w Augustowie

29-06-2017
Hotel Warszawa SPA & Resort
Hotel Warszawa SPA & Resort

Rozpoczęły się prace związane z modernizacją Hotelu Warszawa SPA & Resort w Augustowie, dzięki którym obiekt będzie mógł ubiegać się o 4. gwiazdkę i tym samym stanie się pierwszym hotelem 4-gwiazdkowym w Augustowie i okolicy.

 

Położony tuż nad brzegiem jeziora Necko Hotel Warszawa SPA & Resort właśnie rozpoczął pierwsze prace modernizacyjne. Ich ukończenie jest zaplanowane na maj 2018 roku. Warto na efekty poczekać, bo planowany jest szeroki zakres prac, m.in.: klimatyzacja w pokojach, wymiana central wentylacyjnych, wymiana starej i montaż nowej windy. Zamierzeniem inwestora jest również modernizacja ogólnodostępnych łazienek oraz modernizacja ciągów komunikacyjnych, holi głównych. Co ważne, sale konferencyjne zostaną nie tylko odnowione, ale też unowocześnione, w tym o nowy sprzęt multimedialny. Podjazd przy hotelu będzie zadaszony, a system parkingowy będzie w pełni automatyczny, co umożliwi klientom bezobsługowy wjazd oraz  wyjazd z parkingu. Hotel zyska siłownię zewnętrzną, a ulubione miejsca gości: SPA oraz bar z widokiem na jezioro również zostaną zrewitalizowane, by jeszcze bardziej wyjść naprzeciw odwiedzającym i pozwolić im spędzić niezapomniane chwile w hotelu. Bez wątpienia będzie też ładniej, bo budynek zyska nową elewację oraz wymienione zostaną balustrady balkonowe. Jednocześnie hotel, który jest aktywnym członkiem IGHP, będzie starał się spełnić wszystkie wymagania kategoryzacyjne dotyczące obiektów czterogwiazdkowych.

Targi

W środku sezonu pomyśl o TT Warsaw

Rozpoczął się szczyt wakacyjnych wyjazdów, a firma MT Targi Polska, organizator 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, już mobilizuje siły na listopad i zaprasza przedstawicieli sektora turystycznego do udziału w tym ważnym wydarzeniu.    

Przygotowania do Targów WorldHotel

Jesienią odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.    

Partnerzy Medialni

www.hotelprofit.pl
www.rynekpodrozy.com.pl
www.horecainfo.pl
www.e-hotelarz.pl
www.horeca.pl
www.świathoteli.pl
www.horecanet.pl
www.pbtv.pl/kontakt.html

Partnerzy Merytoryczni

www.pot.gov.pl
www.mg.gov.pl
www.zlotystandard.info
www.msport.gov.pl
www.worldhotel.pl
www.tpa-horwath.pl
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone