Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Targi

Przygotowania do Targów WorldHotel

 

Jesienią odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie w dniach 12-14 października br. będzie gościło wystawców, którzy przedstawią kompleksową ofertę dla sektora hotelarskiego. Obecność na Targach WorldHotel jest już na stałe wpisana w kalendarz wydarzeń właścicieli i zarządzających hotelami, pensjonatami, ośrodkami wypoczynkowymi i konferencyjnymi. Regularnie uczestniczą w nich inwestorzy, restauratorzy, a także projektanci i dekoratorzy wnętrz. To właśnie tutaj mogą oni poznać nowości produktowe, technologiczne i usługowe. Wystawcy zaprezentują całościowe rozwiązania - od wyposażenia pokoi, kuchni i sal restauracyjnych przez elementy dekoracyjne po rozwiązania informatyczne. Przy okazji organizator targów, firma MT Targi Polska, zaprasza również do skorzystania ze szkoleń między innymi na temat: efektywnej organizacji pracy hotelu, nowych technologii, wydarzeń kulinarnych w hotelu, narzędzi wpływających na optymalizację działań, hotelu w obiekcie zabytkowym, a także ABC inwestora hotelowego.

Gastronomia w hotelu

Dobra kuchnia to dla wizerunku obiektu niezwykle istotna rzecz. Jakość serwowanych dań i deserów potrafi przyciągnąć rzesze klientów oraz zwiększyć dochody hotelu. Właśnie dlatego w programie tegorocznych Targów WorldHotel znajdą się pokazy gastronomiczne oraz dwa konkursy firmowane przez gwiazdy polskiej sceny kulinarnej. Robert Sowa będzie gospodarzem Kulinarnych Mistrzostw Polski, natomiast Tomasz Deker poprowadzi konkurs Best Pastry Chef. Wszystko po to, aby promować smaczną i kreatywną kuchnię, która stanowi nieodłączny element biznesu hotelarskiego.

Jesienny Outlet HoReCa

Już po raz drugi równolegle do targów zostanie zorganizowany Jesienny Outlet HoReCa. W zeszłym roku cieszył się on dużym zainteresowaniem klientów, tak więc ponownie firmy z sektora gastronomiczno-hotelarskiego znajdą tam wysokiej jakości nowy i używany sprzęt w atrakcyjnych cenach.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.worldhotel.pl.

Targi

W środku sezonu pomyśl o TT Warsaw

Rozpoczął się szczyt wakacyjnych wyjazdów, a firma MT Targi Polska, organizator 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, już mobilizuje siły na listopad i zaprasza przedstawicieli sektora turystycznego do udziału w tym ważnym wydarzeniu.    

Przygotowania do Targów WorldHotel

Jesienią odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.    

Partnerzy Medialni

www.rynekpodrozy.com.pl
www.horecainfo.pl
www.horeca.pl
www.świathoteli.pl
www.horecanet.pl
www.pbtv.pl/kontakt.html
www.hotelprofit.pl
www.e-hotelarz.pl

Partnerzy Merytoryczni

www.msport.gov.pl
www.mg.gov.pl
www.tpa-horwath.pl
www.worldhotel.pl
www.pot.gov.pl
www.zlotystandard.info
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone