Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Działania IGHP

II Forum Hotelarzy IGHP zbliża się wielkimi krokami

Drugie ogólnopolskie spotkanie członków Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2017 roku w Hotelu Narvil Conference & SPA pod Warszawą. W trakcie dwudniowego wydarzenia odbędą się liczne dyskusje na kluczowe dla branży tematy, merytoryczne wstąpienia oraz wybory prezesa zarządu IGHP zaplanowane na drugi dzień Forum.

 

Pierwszy dzień Forum wypełnią dyskusje dotyczące najważniejszych dla branży tematów. Wiodącym tematem, budzącym duże zainteresowanie hotelarzy, są wytyczne Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będą obowiązywać od 25 maja 2018 roku. Omówione zostaną także plany Izby związane z wprowadzeniem w Polsce europejskiej kategoryzacji obiektów hotelarskich tzw. Hotel Stars Union. Nowością tegorocznej edycji spotkania będzie debata na temat praw autorskich i pokrewnych. Podczas Forum nie zabraknie również gości specjalnych, w tym zagranicznych ekspertów, przedstawicieli wybranych ministerstw i dostawców rekomendowanych przez IGHP. Gościem honorowym Forum jest dr Maciej Kawecki, zastępca dyrektora Departamentu Zarządzania Danymi w Ministerstwie Cyfryzacji, który koordynuje prace nad projektem dostosowania przepisów RODO do prawa krajowego.

 

Drugiego dnia spotkania, 15 listopada odbędzie się Walne Zgromadzenie IGHP, podczas którego odbędą się wybory nowego prezesa Izby.

 

Forum Hotelarzy IGHP to nowa formuła corocznych spotkań hotelarzy, których priorytetem jest merytoryczny dialog w połączeniu z networkingiem. Bezpośrednia wymiana doświadczeń hotelarskich i opinii członków Izby na poziomie właścicieli, członków zarządów czy dyrektorów hoteli z całego kraju jest niezwykle cenna dla IGHP, gdyż stwarza nowe możliwości, by jeszcze skuteczniej wspierać interesy polskich hotelarzy. Dlatego zapraszamy wszystkich niezdecydowanych do wysyłania zgłoszeń udziału w Forum.

komentarze
Komentarze użytkowników(1)

Targi

W środku sezonu pomyśl o TT Warsaw

Rozpoczął się szczyt wakacyjnych wyjazdów, a firma MT Targi Polska, organizator 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, już mobilizuje siły na listopad i zaprasza przedstawicieli sektora turystycznego do udziału w tym ważnym wydarzeniu.    

Przygotowania do Targów WorldHotel

Jesienią odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.    

Partnerzy Medialni

www.pbtv.pl/kontakt.html
www.hotelprofit.pl
www.świathoteli.pl
www.e-hotelarz.pl
www.horeca.pl
www.horecanet.pl
www.horecainfo.pl
www.rynekpodrozy.com.pl

Partnerzy Merytoryczni

www.worldhotel.pl
www.tpa-horwath.pl
www.mg.gov.pl
www.msport.gov.pl
www.zlotystandard.info
www.pot.gov.pl
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone