Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Działania IGHP

Pierwsze spotkanie IGHP hotelarzy regionu łódzkiego

Po raz pierwszy odbyło się spotkanie hotelarzy w regionie łódzkim zorganizowane przez IGHP. W hotelu Holiday Inn w Łodzi 27 czerwca oprócz hotelarzy i dostawców rekomendowanych przez IGHP spotkali się również przedstawiciele Regionalnej Organizacji Turystycznej i Łódzkiej Organizacji Turystycznej.

 

Tematem budzącym największe zainteresowanie było RODO, czyli Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które zacznie obowiązywać w Polsce od 25 maja przyszłego roku. Wprowadzenie RODO będzie wyzwaniem dla wielu branży, zwłaszcza dla hotelarzy. O wyzwaniach i konsekwencjach opowiedział uczestnikom spotkania adwokat Łukasz Łyczkowski.

 

Sekretarz generalny IGHP Marcin Mączyński omówił bieżącą działalność IGHP oraz plany Izby na trzeci kwartał 2017 r. Poruszył również temat Praw autorskich i pokrewnych, grupy zakupowej oraz zatrudniania obcokrajowców przez hotelarzy. Przedstawiciele Regionalnej Organizacji Turystycznej i Łódzkiej Organizacji Turystycznej zaprezentowali swoje organizacje i omówili możliwości współpracy z hotelarzami z regionu. Z kolei o rozwiązaniach dotyczących zlecania zarządzania tekstyliami w hotelu opowiedział przedstawiciel dostawców Leszek Mastalerz, dyrektor zarządzający Blycolin Textile Services.

 

W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy i reprezentanci hoteli z Łodzi i województwa łódzkiego: Double Tree by Hilton, Novotel, Ibis, Focus, B&B, City Center Rooms&Apartments, Holiday Inn, Hotel Opoczyński, Hotel Stacja Kutno, a także Sylwester Pawłowski, prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej; Tomasz Koralewski, prezes zarządu Łódzkiej Organizacji Turystycznej oraz przedstawiciele dostawców z firm: Blycolin, Mentor, Six Payment i UPC. Gospodarzami spotkania byli Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP i Jolanta Tylus, dyrektor regionalna IGHP.

 

Kolejne spotkanie zaplanowane na koniec roku.

komentarze
Komentarze użytkowników()

Targi

W środku sezonu pomyśl o TT Warsaw

Rozpoczął się szczyt wakacyjnych wyjazdów, a firma MT Targi Polska, organizator 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, już mobilizuje siły na listopad i zaprasza przedstawicieli sektora turystycznego do udziału w tym ważnym wydarzeniu.    

Przygotowania do Targów WorldHotel

Jesienią odbędą się 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.    

Partnerzy Medialni

www.pbtv.pl/kontakt.html
www.hotelprofit.pl
www.świathoteli.pl
www.e-hotelarz.pl
www.horeca.pl
www.horecanet.pl
www.horecainfo.pl
www.rynekpodrozy.com.pl

Partnerzy Merytoryczni

www.worldhotel.pl
www.tpa-horwath.pl
www.mg.gov.pl
www.msport.gov.pl
www.zlotystandard.info
www.pot.gov.pl
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
wszelkie prawa zastrzeżone